شرایط و مقررات

به اطلاع میرساند کلیه شرایط و ضوابط فروشگاه تجهیزات شبکه مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قوانین حمایت از حقوق مصرف کننده است و انتظار این است که کلیه اقدامات کاربران نیز در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد و هر کاربر (مشتری یا فروشنده) می پذیرد که در صورت استفاده از امکانات و خدمات ارائه شده در سایت تجهیزات شبکه، موافق با قوانین و مقررات حاکم در آن باشد.

تعریف: مشتری

مشتری عبارت است از شخصی که با ثبت نام در سایت تجهیزات شبکه (networkparts.ir) اقدام به ثبت سفارش، کسب خدمات و انتقال وجه نماید.

تعریف: فروشنده

محصولات ارایه گردیده در ‌سایت، یا توسط تجهیزات شبکه و از سوی تامین کنندگان و یا واردکنندگان رسمی و معتبر بوده و یا فروشندگانی که در پلتفرم چندفروشندگی (Multi-Vendor) تجهیزات شبکه با فروشگاه تجهیزات شبکه همکاری می کنند و به واسطه این پلتفرم محصولات خود را به مصرف کننده نهایی می رسانند. لازم بذکر است که اعتبار فروشندگان توسط فروشگاه تجهیزات شبکه براساس مدارک قانونی آنها بررسی گردیده است

شرایط کالای عرضه شده توسط فروشنده

محصولات ارایه گردیده در ‌سایت، یا توسط تجهیزات شبکه و از سوی تامین کنندگان و یا واردکنندگان رسمی و معتبر بوده و یا فروشندگانی که در پلتفرم چندفروشندگی (Multi-Vendor) تجهیزات شبکه با فروشگاه تجهیزات شبکه همکاری می کنند و به واسطه این پلتفرم محصولات خود را به مصرف کننده نهایی می رسانند. لازم بذکر است که اعتبار فروشندگان توسط فروشگاه تجهیزات شبکه براساس مدارک قانونی آنها بررسی گردیده ولیکن موارد زیر باید مدنظر مشتریان عزیز قرار گیرد :

  1. مسئولیت کالای عرضه گردیده در پلتفرم چندفروشندگی (Multi-Vendor) تجهیزات شبکه از حیث کیفیت ، قیمت ، محتوا ، شرایط و خدمات پس از فروش بر عهده فروشنده می باشد.
  2. در صورتی که یک محصول در پلتفرم تجهیزات شبکه توسط یکی از فروشندگان به مشتری فروخته شده باشد، مسئولیت صدور فاکتور به عهده فروشنده مذکور بوده و توسط وی برای مشتری ارسال خواهد شد.
  3. در صورت نیاز به فاکتور می بایست خریدار در زمان ثبت سفارش ، در بخش توضیحات اضافی، ضرورت ارسال فاکتور را ثبت نماید.
  4. زمان تجمیع کالاهای درون سبد خرید و ارسال آن به نشانی مشتری براساس استان مقصد حداقل یک روز کاری خواهد بود
  5. در صورتی که مشتری کالای خود را از فروشنده ای به غیر از تجهیزات شبکه در پلتفرم تجهیزات شبکه خریداری کرده باشد، شروع پردازش سفارش حداکثر یک روز کاری پس از ثبت سفارش در پلتفرم تجهیزات شبکه خواهد بود.
  6. در صورتی که در روند پردازش سفارش مشتری تاخیری صورت گرفته باشد، این موضوع طی یک پیامک به مشتری اطلاع داده شده و در صورت عدم امکان پردازش سفارش، موارد در انتظار تامین، بصورت سیستمی از سفارش شما لغو و حذف خواهد گردید.
  7. در موارد خاص مانند جشنواره های فروش، ممکن است سفارش مشتری به دلیل اتمام موجودی از سوی فروشندگان لغو گردیده و تجهیزات شبکه مجاز است بطور یکطرفه نسبت به توقف ثبت سفارش و لغو سفارشات بدون موجودی اقدام نماید.
  8. خدمات پس از فروش کالا در خصوص عودت محصول در صورتی میسر خواهد بود که مشتری ظرف 24 ساعت از زمان تحویل نسبت به عودت محصول با ذکر دلیل اقدام نموده و محصول خریداری شده آسیب فیزیکی و فقدان ملحقات فیزیکی نداشته باشد.